Warsztaty, to cudowna forma spotkań, na których w piękny sposób możemy połączyć swoją wspólną energię i stworzyć miejsce mocy... miejsce naszych spotkań, które będą wspaniałą forma poznawczą i inspiracją dla nas wszystkich.

Poruszane przez nas tematy będą inspirujące oraz zmieniające perspektywę postrzegania rzeczywistości. Podzielimy się z tobą naszą perspektywą, wiedzą oraz pokażemy, jak możesz wznieść się na wyżyny swojej świadomości.

Każdego miesiąca będziemy udostępniać nowe warsztaty, na które będziesz mogła się zapisać za pomocą poniższego formularza.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, że możesz być częścią tej podróży i tworzyć razem z nami nową przestrzeń. Dołożymy wszelkich starań, aby każde nasze spotkanie było wyjątkowe, inspirujące i na zawsze zapadło ci w pamięci. Pamiętaj, że miejsca są mocno ograniczone i witaj na pokładzie.

Dominika & Joasia

Od samego początku, gdy tylko połączyłyśmy nasze siły, wraz z Joasią – Rozmowy z Roślinami wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć coś wyjątkowego. Marzyłyśmy o wspólnej przestrzeni, na której mogłybyśmy dzielić się z wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

Przestrzeń, która umożliwi nam rozprzestrzenianie pięknej energii i podzielenie się z wami tym co nauczyłyśmy się na przestrzeni lat.

Nasze pierwsze warsztaty, które odbyły się końcem 2020 roku okazały się być strzałem w dziesiątkę, co zmobilizowało nas do zorganizowania częstszych wspólnych spotkań.

Zamysłem prowadzonych przez nas warsztatów, jest pokazanie tobie czym jest świat wysokich wibracji oraz w jaki sposób możesz podnieść swoją energię.

Podróż do siebie. Światło reinkarnacji. Warsztat online - Środa, 9 czerwca, godzina 18:00 polskiego czasu.

Podróż do siebie. Światło reinkarnacji - warsztat online.

Środa, 9 czerwca 21, godzina 18 polskiego czasu.

Zapraszamy serdecznie na warsztat, na którym;
~zagłębimy się w medytację z przewodnikiem duchowym,

Opowiemy o:
~ wybórze i planowaniu swojego wcielenia.
~ czym jest kronika Akaszy,
~ kim jest przewodnik duchowy i w czym może nam pomóc,
~ jak wygląda podróż duszy po opuszczeniu ciala,
~ o tym, czym jest rada starszych,
~ o roślinach i olejkach eterycznych wspierających i uwalniających emocje poprzednich wcieleń. 

Kochane możecie zapisać się na warsztat pisząc do nas;
Dominika: dominika24sokolowska@gmail.com
Joanna: bieniarzjoanna@gmail.com
Aneta: aneta77277@btinternet.com

Wstęp jest wolny, jeśli chcesz wysłać nam wdzięcznosc, mamy dla Ciebie wirtualny koszyk. Z prapozycja być wpłaciła dowolna kwotę na konto: dominika@dziewczynaznikad.com

Do miłego zobaczenia
Anetka, Dominika i Asia

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Dziewczyna Znikąd dokłada szczególnej staranności do poszanowania prywatności.