Witaj w moim świecie

Zapraszam

DOMINIKA SOKOŁOWska

Dominika

Hej, nazywam się Dominika, dziewczyna znikąd. Do napisania tego bloga zainspirowała mnie moja osobista przemiana. Ten blog będzie miejscem naszych wspólnych spotkań i pogaduch. Jestem szczęśliwą mężatką oraz mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, które każdego dnia inspirują mnie do bycia SOBĄ. Macierzyństwo nauczyło mnie pokory oraz przeświadczenia o tym, że my dorośli nie zawsze wiemy lepiej. Czasem warto posłuchać naszych pociech, które widzą i czują niejednokrotnie więcej niż my sami. Spokój odnajduje w kuchni piekąc i gotując ulubione ciasta i potrawy a wieloletnia miłość do Yogi i medytacji skierowały mnie na drogę wegetarianizmu.

Moja osobista przemiana z czasem stała się motorem napędowym do wdrożenia pozytywnych zmian w swoje życie. Pozwoliła mi się przebudzić i popatrzeć na otaczający mnie świat oczami pełnymi wrażliwości miłości i co najważniejsze WDZIĘCZNOŚCI.

Proszę rozgość się, zaparz kubek swojej ulubionej kawy bądź herbaty jak wolisz. Zapraszam cię do mojego świata, Świata wysokich wibracji.

Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj coś dla siebie i przytulisz to mocno do swojego serca. Niech energia tego bloga płynie do ciebie a jego treści niech bedą osobistą inspiracją do twojej własnej przemiany.

Na blogu poruszę wszystkie te kwestie, które są bliskie mojemu sercu i mają ogromny wpływ na moje dotychczasowe życie. Odnajdziesz tutaj takie kategorie jak:

Kryształy - Moja Historia

Kryształowy Przewodnik - Wprowadzę cię w Świat Kryształów

Dla Duszy i Ciała - Szeroko pojęty Lifestyle

Zdrowie na Talerzu - Moje Magiczne Przepisy

Niech Energia tego bloga płynie do Ciebie a jego treść niech będzie inspiracją do Twojej przemiany